HAKKIMIZDA

Biz Kısaca;

Farklı iş kollarında, farklı disiplinlerle çalışarak edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi Novi PR Kreatif Reklam Atölyesi’nde birleştirdik. Çoklu bakış açımızı geliştirmek için farklılıkları bir araya getirdik.

Yaşadığımız Postmodern süreçte iletişimin farklı mecralara kayması ve her an kendini yeniliyor olması yeni bakış açılarını da beraberinde zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda inovatif çözümler için gençliğimize güveniyoruz.

Biz her şeyden önce inandık ve başladığımız andan bu yana takım olma ruhunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bu sayede kendi bünyemizde çok kısa sürede gözle görülür derecede bir başarı elde ettik. Edindiğimiz bu başarının arkasında dinamik, interaktif, dijital mecradaki değişim ve gelişimi sürekli takip eden, araştırmacı, takım çalışmasını en doğru şekilde yürütebilen ve işini keyifle yapan genç bir ekibimiz olmasının haklı gururunu yaşıyoruz! Biz özgün ve titizlikle hazırladığımız ezberbozan işleri hayata geçirmek adına yoğun mesai harcıyoruz.

image
image
Her şeyden önce işimizden keyif alıyoruz.
Takım ruhunun ve iyi yürütülen bir ekip çalışmasının başarıyı beraberinde getireceğini çok iyi biliyoruz.
Müşterilerimiz ve bulunduğu sektörle tanışırken oldukça heyecanlıyız!
İyi bir dinleyiciyiz.
Sizi anlayarak ve isteklerinizi bizlerin kreatif çözümlerimizle buluşturuyoruz.
İşletmenize bambaşka bir boyut getirmek, yenilenmek, denenmemişi
denemek ya da mevcut gidişatı canlandırmak ve marka değerini arttırmak adına geliştireceğimiz her iletişim stratejisinde hayallerimizi ortaya
koyuyoruz.
Hayal etmeyi ve ekipçe beyin fırtınası yapmayı çok seviyoruz!
Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmak olmazsa olmazımız.
Müşterilerimizin pazarını, sektördeki gelişmeleri izlerken değerler ekseninde bir anlayış ortaya koyuyoruz.
Tüm Dünya’daki gelişim ve değişimleri izliyor,gözlemliyor ve yorumluyoruz ve en önemlisi bunu severek yapıyoruz. Edindiğimiz tüm deneyim ve
bilgileri en doğru şekilde konumlandırıyoruz. En yaratıcı fikir ve çözümlerle Novi PR Kreatif Reklam Atölyesi olarak hizmet veriyoruz.

BİZ DÜŞÜNÜR, ARAŞTIRIR, TASARLARIZ

Sizin için neler yapıyoruz?

Teknoloji ve gündem ile her zaman entegre fikirlerimiz sayesinde bir markanın ihtiyacından çok daha fazlasını sunacak stratejiler oluşturuyor, işletmeniz için web yazılımları geliştiriyor ve dijital ortamdaki imaj ve değerini arttıracak çalışmalara imza atıyoruz.

İletişime geçin ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım